معرفی شرکت پیشبرد عمارت کبیر

شرکت صنعتی ساختمانی پیشبرد عمارت کبیر (سهامی خاص) با دارا بودن مجموعه‌ای از اساتید، نخبگان علمی و عوامل اجرایی مجرب کشور در زمینه‌ی تولید محصولات نوین ساختمانی و ارائه‌ی انواع خدمات مهندسی (شامل طراحی، نظارت و اجرا) با کیفیت برتر و هزینه‌ی مناسب در طی سال‌های متمادی در خدمت جامعه‌ی مهندسان، کارفرمایان و مردم شریف ایران می‌باشد. هدف این شرکت اجرای ساختمان (مسکونی، تجاری و ...) با بهترین کیفیت و کمترین هزینه با استفاده از تکنولوژی‌های نوین و نوآوری در ساخت و ساز است و می‌کوشد تا با بهره گیری از دانش فنی روز، مسئولیت پذیری، صداقت در کار، خلاقیت در طرح و بهینه سازی و در نهایت مستند سازی پروژه‌ها در این راستا گام بردارد.

این شرکت با توجه به علاقه مندی به استفاده از فناوری­‌های نوین ساختمانی و شناخت نیاز صنعت ساختمان سازی، ارائه خدمات مرتبط با دال‌های بتنی مجوف (وافل، یوبوت و …) را در اولویت کار خود قرار داده و پس از مدت کوتاهی توانست به یکی از شرکت­‌های فعال در زمینه­‌ی طراحی و تولید محصولات مرتبط تبدیل شود. این مجموعه با تکیه بر دانش فنی روز و استفاده از توان اجرایی خود، در سال ۱۳۹۴ نوع جدیدی از قالب یوبوت طراحی، ثبت و اجرا کرد که به عنوان یوبوت نسل پنجم به جامعه مهندسی ساختمان عرضه شد. در دو سال اخیر، این مجموعه موفق به طراحی و اجرای بیش از ۴۰ پروژه با زیربنای بالغ بر ۵۵۰،۰۰۰ مترمربع شده است. این حجم از اجرای پروژه (که بیشتر آن­ها سازه­ های بتنی با سقف از نوع دال مجوف بوده اند) و استقبال چشم گیر جامعه مهندسان ساختمان و کارفرمایان مختلف، برتری فنی و اقتصادی این شرکت را نشان می­‌دهد.

گستره‌ی جغرافیایی فعالیت­‌های شرکت پیشبرد عمارت کبیر به شهر خاصی محدود نمی­‌شود و امروزه این شرکت به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های فعال در زمینه‌ی سازه­‌های بتنی، سقف­‌های مجوف و خدمات مرتبط ساختمانی مفتخر به ارائه‌ی خدمات طراحی، تولید و اجرا در سراسر کشور است.

آنچه که شرکت پیشبرد عمارت کبیر را در میان سایر شرکت­‌ها متمایز می­‌سازد، وجود تیم متخصص و مجرب جهت طراحی انواع سازه­‌های ساختمانی، قالب­‌های ماندگار و غیرماندگار در بتن با کیفیت برتر و فنی و اقتصادی، سال­‌ها تجربه و احساس مسئولیت در انجام پروژه­‌ها، مدیریت صفر تا صد پروژه، نوآوری، احترام به اصول اخلاقی، درک نیازهای کارفرمایان گرامی و مهم ­تر از همه رعایت کامل آخرین استانداردهای ساخت و ساز است. این مجموعه با سال­‌ها تجربه آماده­‌ی مشاوره جهت انتخاب بهترین نوع سازه از لحاظ معماری و اقتصادی برای کارفرمایان محترم می­‌باشد.

تجربیات ما در زمینه های مختلف ساخت و ساز و ساختمان.

مدیریت ساخت و ساز
تعمیر و نگهداری تاسیسات
انرژی تجدید پذیر
عملیات ایمن و قابل اطمینان
زیر ساخت

هيئت مدیره

مدیر عامل

مدیر پروژه

مهندس پروژه