قیمت یوبوت در ابعاد مختلف


برای اطلاع از آخرین لیست قیمت این نوع دال مجوف یوبوت و گرفتن مشاوره از کارشناسان مجرب ما با ما تماس بگیرید.

شرکت پیشبرد عمارت کبیر یکی از بهترین تولید کننده یوبوت در ایران می باشد. جهت دریافت قیمت یوبوت و مشاوره با ما تماس بگیرید.

دفترمرکزی:

تلفن:
فاکس:
موبایل: 09123835499

بدون واسطه و از کارخانه یوبوت مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

قیمت یوبوت و اجرای سازه ها به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. از جمله این فاکتورها می توان به ارتفاع طبقات، تعداد طبقه زیرزمین، زیربنای زمین، داشتن یا نداشتن تیر و دیوار برشی و …اشاره کرد که اینها برای تعیین هزینه قیمت یوبوت به کار می روند.

هزینه و قیمت یوبوت

هزینه و قیمت یوبوت به خاطر عدم پیچیدگی نسبت به خیلی از سازه های های دیگر مقرون به صرفه تر می باشد. از این بابت می توان به دلایل زیر اشاره کرد:

طبق توضیحات ذکر شده، کارفرما می تواند غیر از مزایای سقف دال بتنی در عوض استفاده از سقف های سنتی ( مثل تیرچه بلوک )، در هزینه ها صرفه جویی کند.

قیمت قالب یوبوت

قیمت قالب یوبوت نیز طبق ارتفاع قالب تعیین می گردد. خیلی از شرکت ها قالب یوبوت را طبق متراژ پروژه (بر اساس متر مربع) عرضه می نمایند. شرکت پیشبرد عمارت کبیر برای منافع کارفرمایان عزیز، قالب یوبوت را طبق تعداد مورد نیاز پروژه عرضه می نماید. از این رو، کارفرما برای فضاهایی که طبق نقشه دارای قالب یوبوت نیستند (اطراف ستون ، دیوار برشی و لبه دال ) هیچ هزینه ای پرداخت نمی کند.

از آنجایی که خرید و فروش یوبوت در کشور رو به افزایش است و بازار رقابتی بزرگی در این زمینه صورت گرفته است، و قیمت یوبوت نیز متغیر می باشد و استعلام قیمت در وب سایت امکان پذیر نیست، از این رو مشتریان عزیز و گرامی جهت استعلام قیمت یوبوت می توانند با بخش اجرایی شرکت پیشبرد عمارت کبیر تماس بگیرند و اطلاعات لازم را به دست آورند.

باید خاطر نشان کرد که کیفیت قالب یوبوت مجموعه گنید فیروزه در کنار قیمت مناسب و به صرفه آن، رضایت کارفرمایان عزیز را به دنبال داشته است.

لیست قیمت یوبوت در ارتفاع مختلف تک و دوبل

 لیست قیمت یوبوت تک

 

 

 

برای اطلاع از آخرین لیست قیمت یوبوت تک و دوبل و گرفتن مشاوره با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید

 

لیست قیمت یوبوت دوبل

 

 

 

 

 

 

 

 

تعیین قیمت یوبوت به بررسی شرایط گوناگون پروژه نیز بررسی دارد که در ابتدای این مطلب بیان شد، از این رو کارفرمایان می توانند برای استعلام هزینه اجرای سقف یوبوت، با بخش اجرایی شرکت پیشبرد عمارت کبیر تماس بگیرند.